Статті

Три фатальні помилки, які допускає кожен власник смартфона

Смартфон – найпоширеніший гаджет в сучасному світі. Однак до сих пір є чимало людей, які не вміють його правильно заряджати.


У кожної сучасної людини є телефон. У деяких їх два або три. Але ось кількість людей, які вміють їх правильно заряджати від мережі, не така велика. А даремно. Адже неправильна експлуатація призводить до їх швидкого виходу з ладу, поломки.

Щоб продовжити термін служби сучасного телефону, за ним потрібно правильно доглядати. І це не тільки про «не кидати, не мочити у воді і не тримати поблизу відкритого вогню». Не менш важливо навчитися правильно заряджати смартфон.

смартфон

Найчастіше власники сучасних телефонів допускають три помилки:

  • Заряджають телефон до тих пір, поки не побачать на екрані «100 відсотків» зарядки. Це не просто марна трата часу і енергії, але і вірний спосіб значно скоротити термін життя смартфона. Через таку «точність» акумулятор швидше розряджається. А значить, доведеться телефон частіше заряджати заново. До речі, прагнення до точних цифр шкодить телефону і в зворотному випадку – якщо чекати, коли він розрядиться повністю. Така стратегія також чревата швидким виходом з ладу мобільника.

  • Кладуть телефон під час зарядки під подушку або в книгу. Сучасні телефони досить сильно гріються під час зарядки. Тому їм необхідно під час цієї процедури лежати на відкритому просторі (на підлозі, столі, полиці і ін.) І бажано, щоб чохол був знятий. Адже це також ускладнює тепловіддачу. Тим же, хто сумнівається в необхідності цих маніпуляцій, радимо подивитися ролики в мережі про те, як вибухнув смартфон під час зарядки. У ряді випадків телефони були якраз під подушкою або навіть матрацом.

  • Заряджають смартфон будь-якими зарядним пристроями. Якісь із них можуть бути дуже повільними, інші зіпсованими. Все це не принесе бажаного результату, а от нашкодити пристрою може. Тому, щоб уникнути неприємних ситуацій радимо використовувати або «рідні» зарядки, або пауербанк, яким ви вже не раз користувалися.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button