Hardnews

PlayStation 4 тимчасово можна отримати безкоштовно в Україні

Обговорення

Популярну ігрову консоль PlayStation 4 в нашій країні можна отримати абсолютно безкоштовно. У рекламі вона, напевно, потреби не має. Кількість проданих ігор для даної консолі – понад мільярд – говорить сама за себе. Скоро вийде п’ята ігрова приставка, але багато досвідчених консольщиків не радять купувати її відразу ж на релізі. Справа в тому, що з самого початку, «з коробки», ігор на даній консолі буде порівняно небагато, а ось на четверту «Соні» все вже вийшло. Купувати її, може бути, сенсу вже немає – все-таки ігри на п’яту не змусять себе довго чекати. Але ось спробувати отримати дану консоль безкоштовно – чому б і ні?


Як стати щасливим хазяїном консолі абсолютно безкоштовно?

На даний момент анонсована вже п’ята «Соні», і це не рахуючи різних поліпшень і переробок. Вже відомий її дизайн, основні характеристики. Ми вже знаємо і дату релізу – 20 листопада. Однак поки що попередня версія, PlayStation 4, залишається актуальною, як і кілька років тому. Цю приставку неодноразово модифікували, наприклад, чотири роки тому було випущено консоль PlayStation 4 Pro з підтримкою надвисоких розширень.

Саме ця приставка на даний момент вважається найкращою в своєму роді, а по кількостей проданих примірників та ігор вона давно вже залишила позаду всі інші консолі, включаючи більш старі покоління. І саме її ми розігруємо серед наших дорогих читачів!

Що ж потрібно, щоб взяти участь в даному розіграші? Досить зробити всього дві найпростіших дії. По-перше, потрібно, підписатися на нашу сторінку в Google News, по-друге – вказати за відповідним посиланням адресу вашої електронної пошти. Дійсна акція буде до першого жовтня, в цей день ми підведемо підсумки і визначимося, кому ж відправиться прекрасна безкоштовна консоль. Спасибі, що залишаєтеся з нами і читаєте нас!

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Здійснилося – Google випустила Android 11 на смартфони Realme і Xiaomi

В минуле

PlayStation 4 временно можно получить бесплатно в Украине

В майбутнє

Також буде цікаво