Hardnews

Ваш телефон скоро зламається, якщо спостерігаються такі неполадки

Обговорення

Експерти оголосили список «симптомів», які вказують на скору «смерть» вашого смартфона. Якщо ви спостерігаєте одну або кілька неполадок при роботі пристрою, варто віднести його в сервісний центр і готувати гроші для покупки нового девайса.


Дану інформацію надала Ольга Тимофєєва, операційний директор Gamesup42. За її словами, експерти компанії проаналізували безліч телефонів, які приносять в сервісні центри, щоб виявити «тривожні дзвіночки», які супроводжують смартфони перед тим, як ті зламаються. У деяких випадках згодом можна відновити працездатність апарату, в інших ситуаціях виріб «накриється» повністю.

Найголовнішим, і найнебезпечнішим симптомом є перегрів телефону в момент спокою. Якщо задня кришка смартфона «пашить жаром», а батарея здувається – апарат знаходиться в одному кроці від поломки. Слід вимкнути телефон і віднести його в сервісний центр, в іншому випадку мобільник може запалиться.

 

Також свідченням майбутньої поломки смартфона є поява смуг на екрані. В цьому випадку в критичному стані знаходиться дисплей телефону або відеоадаптер. А ось про технічні несправності може говорити тривале завантаження додатків. В даному випадку також можна говорити про швидку «смерть» вашого улюбленого гаджета.

Тимофєєва зазначає, що в більшості випадків раціональним рішенням є покупка нового телефону, а не ремонт старого. Перераховані вище ефекти говорять про те, що телефон знаходиться в жалюгідному стані, і ремонт може виявитися дуже дорогим, не набагато меншим за сумою, ніж придбання нового гаджета.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Бюджетний Redmi Note 10 отримає 120 Гц дисплей та акумулятор 5160 мАг

В минуле

В українців масово крадуть SIM-карти: як захиститися

В майбутнє

Також буде цікаво