Samsung оновить до Android 11 пів-сотні смартфонів

Зараз на головній

У процесі вивчення коду фірмової утиліти для смарт-годинників Samsung Galaxy Wearable інсайдерам вдалося виявити цікавий рядок, що підтверджує адаптацію програми під Android 11. З огляду на політику компанії щодо поширення нових прошивок, ентузіасти опублікували список пристроїв, які можуть розраховувати на останню версію ОС.


За попередньою інформацією, компанія вже приступила до оновлення внутрішніх додатків і сервісів з метою забезпечити їх сумісність з Android 11. Ключовою особливістю системи для користувачів пристроїв Samsung стане наявність нового фірмового інтерфейсу One UI 3.0. Також є інформація про швидку появу бета-версії прошивки, яка може вийти в кінці вересня – початку листопада.

Першими смартфонами, які отримають Android 11, стануть флагмани серії Galaxy S20. Для них нова прошивка повинна вийти вже до кінця 2020 року. З огляду на те, що Samsung раніше офіційно підтверджувала, що власники пристроїв компанії можуть розраховувати як мінімум на два оновлення ОС, а покупці флагманів і моделей середнього рівня – на три, в перспективі Android 11 буде доступний для 54 смартфонів і 9 планшетів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей