Hardnews

Недорогий смартфон Redmi увійшов до трійки найбільш затребуваних смартфонів в світі

Обговорення
Xiaomi

Експерти аналітичної компанії Omdia опублікували рейтинг найпопулярніших в світі смартфонів за підсумками I півріччя 2020 року. В «гарячу десятку» глобального ринку увійшли моделі трьох провідних виробників.


Перше місце в списку дісталося смартфону Apple iPhone 11: за перші шість місяців було реалізовано 37,7 мільйона примірників.

На другій сходинці списку стоїть модель Samsung Galaxy A51, поставки якої склали 11,4 мільйона одиниць.

Третє місце дісталося недорогому смартфону Redmi Note 8 – в світі продано 11 мільйонів таких пристроїв, що говорить про зростаючу популярність компанії Xiaomi і її суббрендів.

Xiaomi Redmi Note 8

Компактний гаджет iPhone SE (2020) також увійшов в топ-10, незважаючи на дещо застарілий дизайн. Також до рейтингу потрапила модель 2018 року iPhone XR – зіграло свою роль зниження ціни після виходу на ринок iPhone 11.

iPhone XR

Примітно, що, згідно зі звітом Omdia, найпопулярнішими смартфонами виявилися досить дорогі моделі iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max. Також в «гарячу десятку» увійшли доступні смартфони Redmi Note 8 Pro, Redmi 8A і Redmi 8.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Всього одне повідомлення “ламає” популярний месенджер

В минуле

В Україні за iPhone з Fortnite просять 77 тисяч гривень

В майбутнє

Також буде цікаво