Softnews

Xiaomi викотила прошивку MIUI 12 (20.9.1) ще для 26 смартфонів

Обговорення
Xiaomi Mi 10

Вийшло чергове оновлення MIUI 12 для смартфонів Xiaomi і Redmi. Апдейт датується третім числом поточного місяця. Оновлення торкнулося 26 смартфонів і вже зараз доступне для скачування, наприклад, на сайті XDA, або безпосередньо з відповідного сховища bigota.d.miui. Версія збірки – 20.9.1. Більшість збірок базуються на Android 10, але кілька – на Android 11, що не може не радувати.


Засмучує лише те, що це китайська збірка, та ще й в ЗБТ-статусі. Дуже мало виходить глобалок, які Xiaomi обіцяла. За фактом, вони вписуються в власний графік поширення оновлень лише, якщо брати до уваги китайські прошивки.

Відзначимо, що ось ця збірка, яка зараз найактуальніша – не містить сервісів Google, а також мовних пакетів, які зазвичай використовуються: російська та українська. Ми продовжуємо стежити і чекати глобалку. До речі, поки китайці веселяться з випуском ЗБТ-збірок, деякі вже юзають MIUI 12.1.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Останнє оновлення перетворю iPhone в “радар” хворих на COVID-19

В минуле

Як дізнатися місце розташування людини за її номером телефону

В майбутнє

Також буде цікаво