Softnews

Останнє оновлення перетворю iPhone в “радар” хворих на COVID-19

Обговорення

Стало відомо, що деякі власники iPhone відмовляються від установки останнього оновлення iOS 13.7. Воно містить поліпшену систему відстеження контактів з людьми, зараженими COVID-19. Тепер державним органам охорони здоров’я не потрібно розробляти спеціальні програми для цього. Користувачі смартфонів Apple розцінюють це нововведення як крок до тотальне стеження.


Власники iPhone, які встановлять поновлення, зможуть отримувати повідомлення про контакти COVID-19, просто погодившись на їх використання. Користувачі називають це небезпечним прецедентом, хоча розмови про стеження за людьми без їх відома не йде.

Коли власник iPhone погоджується брати участь у програмі, його смартфон починає збирати і ділитися анонімними ідентифікаторами, якщо входить в зону дії Bluetooth інших смартфонів. Ці ідентифікатори, як стверджується, не можна буде пов’язати з особою користувача.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Apple Watch SE – розумний годинник для “бідних”

В минуле

Xiaomi викотила прошивку MIUI 12 (20.9.1) ще для 26 смартфонів

В майбутнє

Також буде цікаво