Hardnews

Apple Watch SE – розумний годинник для “бідних”

Обговорення
Apple Watch

Вже скоро на прилавки магазинів надійде новенький флагманський годинник Apple Watch Series 6, проте є бюджетна версія виробу, яка може обставити конкурентів на всіх фронтах. Ім’я їй Apple Watch Series 3, новий девайс оновить останній годиник лінійки Series 3 і стане дуже популярними серед поціновувачів функціональних гаджетів.


Дану інформацію надали інсайдери, а офіційного підтвердження поки немає, що, втім, не заважає експертам пророкувати новинці світле майбутнє. З чуток, новий девайс з лінійки Watch Series 3 стане називатися Apple Watch SE. Назва дуже глибока, так як аналогічна ситуація вимальовується на фронті смартфонів – «Яблучники» випустили iPhone SE, який заслужив визнання громадськості навіть більше, ніж аналог з флагманської серії айфонів (iPhone 5).

Вбивця Apple Watch

Важливо розуміти, що інформація інсайдерська, тому назва смарт-годинника може бути і іншою. Однак вихід нового девайса з шанованої користувачами серії Series 3 напевно стане сенсацією, і не дарма. Все ж ця лінійка вкрай вигідна – вартість останніх годинників цього напрямку становить 199 доларів, при цьому ціна завжди тримається на розумному рівні ще з 2017 року, коли з’явився перший Watch Series 3. Зрозуміло, годинник Watch Series 4 і 5 мають куди більш серйозний функціонал, але оновлена «трійка» однозначно буде технологічно вдосконаленою. У початковій версії не було вимірників тиску і пристрої для зняття ЕКГ, та й швидкість обробки даних там слабкіше, але в Apple Watch SE можна очікувати нові функції.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Sony PlayStation 4 Pro можно получить бесплатно до конца октября

В минуле

Останнє оновлення перетворю iPhone в “радар” хворих на COVID-19

В майбутнє

Також буде цікаво