Softnews

The Witcher 3 виходить для PlayStation 5 та Xbox Series X

Обговорення

Відьмак 3 є однією з найамбітніших і найвідоміших ігор сучасного покоління, але це не означає, що її неможливо вдосконалити. Сьогодні розробник CD Projekt Red оголосив про те, що працює над перенесенням своєї масштабної RPG на консолі наступного покоління.


Згідно з анонсом, ця нова версія The Witcher 3 створюється для того, щоб скористатися перевагами апаратного забезпечення PS5 та Xbox Series X, і включатиме трасування променів та швидший час завантаження. Але це не єдина хороша новина: якщо ви вже володієте грою на PS4 чи Xbox One, ви зможете оновити її до версії для PS5 абсолютно безкоштовно (подібно до того, що CD Projekt робить із Cyberpunk 2077 ). Поліпшення також потраплять і до ПК-версії гри за допомогою безкоштовного оновлення.

Поліпшення торнкуться як оригінальної гри так і двох доповнень до неї. Компанія CD Projekt не оголосила дату випуску нової версії гри.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

4 смартфона Xiaomi, які точно не варто купивати 2020 році

В минуле

Простий спосіб збільшити автономність смартфонів Xiaomi

В майбутнє

Також буде цікаво