Hardnews

Яким буде Айфон 12: особливості базової моделі з нової серії смартфонів

Обговорення
iPhone 12 Pro

Чільне місце у новій лінійці смартфонів Apple отримає Айфон 12 — найдоступніша за вартістю базова модель. Цілком ймовірно, вона стане ще й найпопулярнішою в серії саме завдяки доступній ціні та оптимальному набору технічних характеристик.


Що саме відомо про чергову новинку Apple сьогодні? Які її особливості стануть приємним сюрпризом для потенційних користувачів?

Зовнішній вигляд

Настав час яскравих змін. Про це говорять ледь не всі інсайдери, які мають доступ до тієї чи іншої інформації щодо нових смартфонів Apple. Якщо вірити прогнозам, шлях «метаморфоз» розпочнеться саме з дизайну всіх чотирьох нових моделей.

iPhone 12

Айфон 12 зовні буде відрізнятися від свого попередника — одинадцятого Айфона. Він буде дещо схожим на ті моделі, які заведено вважати класикою Apple, а точніше — на iPhone 4 та iPhone 5. Причиною схожості стане відсутність яскраво виражених заокруглених кутів та корпус «плитка».

Передзамовити Айфон 12 в DiDi можна вже зараз.

Розмір та особливості дисплея

Базова модель традиційно буде найменшою за розмірами у всій лінійці. Діагональ її дисплея — 5,4”. Технологія виготовлення екрана — Super Retina XDR. Для нього характерні такі особливості:

  1. яскравість та контрастність,
  2. підвищена частота оновлення,
  3. адаптивна підсвітка,
  4. чутливість та оптимальна швидкість реакції на дії користувача.

Центральний процесор

Роботу Айфон 12 (як і функціонування найдорожчих моделей Айфон 12 Про та Про Макс) забезпечуватиме новий центральний процесор, виготовлений на базі фірмового чіпа Apple.

iPhone 12

Буде оновлено до чотирнадцятої версії та операційну систему мобільного телефона. Вона отримає розширений пакет налаштувань, доступ до «Бібліотеки додатків» та інших фішок.

Кількість пам’яті

Оперативної пам’яті буде цілком достатньо для забезпечення функціонування смартфона у мультизадачному режимі. Об’єм ОЗП досягне 4 Гб. Що стосується постійної пам’яті, у користувачів буде можливість обрати один з трьох доступних варіантів з накопичувачами на:

  • 64 Гб,
  • 128 Гб,
  • 256 Гб.

Камера

Телефон отримає одинарну фронтальну камеру на 12 Мп. Вона дозволить створювати ефекті слоуфі, яскраві селфі та відео в 4К.

Основна камера буде подвійною (16 + 16 Мп). Вона підтримуватиме вдосконалений нічний режим, оптичну стабілізацію та ЗУМ (на зменшення і збільшення). Якість фото та відео (як звичайних, так і сповільнених) як завжди буде на висоті.

iPhone 12

Точну вартість моделі буде оголошено на офіційній презентації в Купертино. Ціна новинки залежатиме в тому числі та від об’єму вбудованого постійного накопичувача.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

5 функцій Viber, які полегшать ваше життя

В минуле

Poco X3 NFC – стали відомі ціни доступної новинки

В майбутнє

Також буде цікаво