Hardnews

Українцям розповіли про небезпеку синього екрану смартфона

Обговорення
Гра на смартфоні

Лікар-офтальмолог «СМ-Клініки» Марина Царегородко розповіла українцям про небезпеку синього екрану смартфона. Так, за її словами, небезпека синього світла екрану полягає в тому, що воно є частиною спектра сонячного світла з відтінками від фіолетового до голубого.
Так, для того, щоб обмежити шкідливий вплив синього світла необхідно зменшити час використання пристроїв, що випромінюють його. Однак це не єдиний метод позбавлення від його згубного впливу, також в цьому можуть допомогти комп’ютерні окуляри.


За прикладом того, як ми захищаємо шкіру від попадання ультрафіолетових променів – наносимо крем від засмаги, слід захищати і сітківку ока“, – поділилася лікар. Вона зазначила, що спеціальні окуляри мають можливість нівелювати випромінювання, а також усувати промені надмірного фіолетового і синього спектра. Крім того, вони також здатні ліквідувати відблиски, що виникають на поверхні дисплея.

Нагадаємо, що раніше вченими було виявлено, що при тривалій дії синього світла виникають порушення вироблення гормону сну. Це, в свою чергу, загрожує складнощами при зануренні в сон, а також тривожним сном.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Не делайте этого: почему никогда не стоит оставлять зарядное устройство в розетке

В минуле

«Дешево не означає погано!» – трійка недорогих смартфонів з топовою якістю

В майбутнє

Також буде цікаво