Електромобіль Xiaomi не зміг стати «вбивцею Tesla»

Зараз на головній

Ось уже місяць пройшов з моменту релізу китайського електрокара Xiaopeng P7, але проривом, як називали своє дітище творці, він не став. Обійти електроавтомобіль Tesla новинка не змогла, а ось стати причиною гучного скандалу, пов’язаного з низькою якістю автомобіля, машина примудрилася.


Почалося все з громадянина Китаю містера Ванга, який вже був власником попередньої моделі електромобіля – Xiaopeng G3. Він придбав Xiaopeng P7 відразу ж після початку продажів і почав тестувати авто. Вже через кілька тижнів користувач авто звернувся безпосередньо до компанії-виробнику Xiaopeng Motors зі скаргами на численні огріхи продукту. Він зазначив, що творці електрокара не дотримали своїх обіцянок, які вони роздавали під час демонстрації авто і рекламної компанії, а також халатно поставилися до виробництва, випустивши на ринок «сиру» модель.

Xiaopeng P7
Xiaopeng P7 – кокпіт

Представники компанії ніяк не відреагували на скарги, тому містер Ванг зважився на кардинальний вчинок – він приїхав на своїй Xiaopeng P7 до салону фірми, обклеївши свій автомобіль паперовими стікерами з описом кожної проблеми машини. Недоліків виявилося настільки багато, що автомобіль був повністю обклеєний папірцями. Скарги включали в себе неробочий модуль управління закриттям і відкриттям багажника, набагато коротшу від заявленої дальність ходу, непрацюючий Bluetooth, постійно хитаючися рульове колесо і педалі, сторонні шуми при русі. І це далеко не весь список проблем електрокара.

Відреагували представники сервісу оригінально – викликали поліцію, яка заарештувала містера Ванга за несанкціонований мітинг. Однак таким вчинком Xiaopeng Motors зробила гірше тільки собі – історія «увійшла в маси» і остаточно погубила довіру покупців до компанії.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,083Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Колектори назвали тип боржників, з якими вони бояться працювати

Представник колекторської компанії, який захотів залишитися анонімним, заявив, що існує вид боржників, з якими бояться працювати навіть досвідчені «вибивателі...

Більше схожих статей