Hardnews

Електромобіль Xiaomi не зміг стати «вбивцею Tesla»

Обговорення
Xiaopeng P7

Ось уже місяць пройшов з моменту релізу китайського електрокара Xiaopeng P7, але проривом, як називали своє дітище творці, він не став. Обійти електроавтомобіль Tesla новинка не змогла, а ось стати причиною гучного скандалу, пов’язаного з низькою якістю автомобіля, машина примудрилася.


Почалося все з громадянина Китаю містера Ванга, який вже був власником попередньої моделі електромобіля – Xiaopeng G3. Він придбав Xiaopeng P7 відразу ж після початку продажів і почав тестувати авто. Вже через кілька тижнів користувач авто звернувся безпосередньо до компанії-виробнику Xiaopeng Motors зі скаргами на численні огріхи продукту. Він зазначив, що творці електрокара не дотримали своїх обіцянок, які вони роздавали під час демонстрації авто і рекламної компанії, а також халатно поставилися до виробництва, випустивши на ринок «сиру» модель.

Xiaopeng P7

Xiaopeng P7 – кокпіт

Представники компанії ніяк не відреагували на скарги, тому містер Ванг зважився на кардинальний вчинок – він приїхав на своїй Xiaopeng P7 до салону фірми, обклеївши свій автомобіль паперовими стікерами з описом кожної проблеми машини. Недоліків виявилося настільки багато, що автомобіль був повністю обклеєний папірцями. Скарги включали в себе неробочий модуль управління закриттям і відкриттям багажника, набагато коротшу від заявленої дальність ходу, непрацюючий Bluetooth, постійно хитаючися рульове колесо і педалі, сторонні шуми при русі. І це далеко не весь список проблем електрокара.

Відреагували представники сервісу оригінально – викликали поліцію, яка заарештувала містера Ванга за несанкціонований мітинг. Однак таким вчинком Xiaopeng Motors зробила гірше тільки собі – історія «увійшла в маси» і остаточно погубила довіру покупців до компанії.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Киевстар запустил социальный тариф с 30 Гб интернета

В минуле

Українці скоро зможуть придбати вітчизняний електромобіль за 5000 доларів

В майбутнє

Також буде цікаво