Hardnews

У продаж надійшов ультрабуюджетний телефон, який вміє міряти тиск

Обговорення
Смартфон

Індійська компанія випустила перший в історії телефон, за допомогою якого можна вимірювати пульс і тиск. Новинка отримала назву «Lava Pulse», придбати даний девайс можна буде всього за двадцять один долар.


Lava Pulse є класичним кнопковим мобільником, оснащеним набором класичних функцій. Головною особливістю телефону є можливість підключення датчиків вимірювання пульсу і тиску. Виробник гарантує наближену до максимальної результативність вимірювань, однак не виключає похибки – все ж Lava Pulse не є професійним медичним обладнанням.

Важливо відзначити – цей апарат не є смартфоном, тобто у нього немає просунутого програмного забезпечення та ОС. Телефон може похвалитися средненьким функціоналом – є примітивна камера, слот під microSD-карту і 32 МБ вбудованої пам’яті, можна підключати дві сім-карти. Виріб оснащений невеликим дисплеєм на 2,4 “; і розширенні екрану в 240 х 320 пікселів. Виробник гарантує, що без підзарядки телефон пропрацює 6 днів, завдяки батареї на 1800А * год. Весь цей мінімалізм дозволив знизити вартість Lava Pulse до мінімуму – телефон обійдеться всього в 21 долар.

Можна зробити висновок, що апарат в першу чергу призначений для людей похилого віку. Саме для них зроблений максимально зрозумілий інтерфейс, який дозволяє швидко виміряти показники здоров’я – для цього потрібно натиснути на окрему кнопку посередині екрану. Отримані результати можна відразу ж відправити на інший телефон чере СМС-повідомлення.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

lifecell запустил “мощнейший” тариф за 4 гривны в день

В минуле

Huawei випустить власну ОС для смартфонів вже в цьому році

В майбутнє

Також буде цікаво