Інші оператори

Як можна економити на мобільному зв’язку у будь-якого оператора

Обговорення
оператор

Стільниковий зв’язок в Україні відносно недорогий, але багатьом користувачам хотілося б платити за подібного роду послуги ще менше. На щастя, є кілька способів, які може втілити в життя будь-який користувач. Сьогодні ми розповімо вам, як можна економити на мобільному зв’язку у будь-якого оператора.


Виберіть відповідний тариф

В першу чергу, необхідно підібрати для себе вигідний тарифний план. Справа в тому, що багато користувачів використовують тариф, який їм абсолютно не підходить. Наприклад, якщо він передбачає занадто багато мобільного інтернету або дзвінків, які не витрачаються абонентом і просто згорають.

мобільний тариф

Навіщо платити за послуги, які не використовуються, якщо можна підключити тариф дешевше? Буває і зворотна ситуація, коли пакета послуг абоненту не вистачає. Тоді доводиться підключати додаткові пакети за окрему плату. Потрібно вибрати саме такий тарифний план, який відповідає вашим потребам.

Використовуйте месенджери

Для того щоб залишатися на зв’язку з близькими, в наш час, не обов’язково дзвонити по телефону або ж користуватися SMS. Зараз є безліч додатків, які дозволяють спілкуватися через інтернет. Це абсолютно безкоштовно, а значить, значно вигідніше. Потрібен тільки доступ до мережі, але ж вдома майже у всіх є Wi-Fi.

месенджер

Якщо більшість ваших близьких використовують месенджери, можна взагалі відмовитися від стільникового зв’язку і залишити тільки мобільний інтернет. Це заощадить вам досить багато коштів. На щастя, такими програмами зараз користуються практично всі.

Вимкніть зайві послуги

Гроші з балансу вашого телефону списує не тільки тарифний план, який передбачає абонентську плату. Дуже багато грошей деякі користувачі витрачають на всілякі платні послуги, які їм, здебільшого, взагалі не потрібні. Причому іноді трапляється так, що сам абонент собі нічого не підключав, йому послугу просто нав’язали.

Яким би стільниковим оператором ви не користувалися, завжди можна зайти в свій особистий кабінет на офіційному сайті і знайти список послуг, які підключені до вашого номера. Вимкніть всі ті платні опції, які вам не потрібні, щоб заощадити гроші на балансі.

Як бачите, у будь-якого стільникового оператора можна заощадити на стільникового зв’язку. Такі способи доступні будь-якому користувачеві, тому ви без проблем зможете зберегти свої кошти.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

У Windows 10 повернулася одна з зручних особливостей Windows 7

В минуле

Чому ви завжди заряджали смартфон неправильно

В майбутнє

Також буде цікаво