Бізнес та акції

Головне, що необхідно знати клієнтам ПриватБанку, про нові умови зняття готівки

Обговорення
ПриватБанк

У ПриватБанку, на території України, з 1 серпня для клієнтів став доступним новий сервіс, що має назву «Готівка на касі». Ця послуга дозволяє знімати готівкові кошти на касах супермаркетів та інших торговельних центрів, за умови: оплачування покупок банківською картою. Приємно те, що фінустанова вирішила не брати комісію за цю послугу.


У клієнтів були побоювання щодо того, що таке нововведення спричинить які-небудь складнощі. Але насправді цей процес виявився досить простим і зручним. Споживачу слід лише повідомити на касі про своє бажання: зняти готівку (ліміт зняття має становити 500 грн). Після цього, необхідно набрати вірний пін-код і забрати потрібну суму грошей. Але перед цією операцією варто купити товар або оплатити яку-небудь послугу карткою. В разі, якщо виникнуть які-небудь труднощі, слід скористатися телефоном гарячої лінії, щоб на місці вирішити певну проблемну ситуацію.

ПриватБанк

Очільники ПриватБанку впевнені в тому, що таке нововведення буде дуже зручним для клієнтів. Їм не доведеться згадувати, де є найближчий банкомат або стояти в довгій черзі. Наразі отримати готівкові кошти з картки ПриватБанку є можливість у POS-терміналах, що є в 65 000 українських торгових центрах і підключені до нової опції “Готівка на касі”.

Надалі планується зробити мережу між партнерами ширшою, щоб вона охоплювала більшу кількість клієнтів і не лише ПриватБанку, а й інших фінустанов та в більшій кількості торгових центрів.

Видача готівки на касі доступна уже жителям Києва, Одеси, Івано-Франківська, Чернігова, Черкас і Хмельницького. Це 223 тисячі терміналів ПриватБанку в багатьох торгових центрах. Трохи згодом такий проект буде доступний багатьом містам України.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

HUAWEI відповіла на слухи про припинення оновлення своїх пристроїв

В минуле

В Київстар тарифи стали меншими в половину

В майбутнє

Також буде цікаво