Softnews

Цукерберг вирішив об’єднати Instagram та Facebook Messenger

Обговорення
instagram

На початку минулого року генеральний директор Facebook Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg) націлився на інтеграцію Messenger, Instagram Direct і WhatsApp в єдину платформу обміну повідомленнями. Планована уніфікація повинна дозволити реалізувати обмін повідомленнями між цими службами з підтримкою наскрізного шифрування.


Як повідомляє The Verge, сайт соціальної мережі вже почав об’єднувати Instagram і Messenger. Це може бути першим кроком в напрямку об’єднання трьох окремих сервісів обміну повідомленнями в єдину платформу.

Користувачі iOS і Android в США повідомляють про те, що під час запуску програми Instagram з’являється новий екран, який інформує вас про «новий спосіб відправки повідомлень в Instagram». Поки що незрозуміло, чи показується екран всім або тільки обмеженій кількості користувачів.

З цієї інтеграцією у користувачів з’являться нові можливості, в тому числі нові кольори для чатів, реакції на смайлики, відповідь свайпом і чат з користувачами Facebook. Однак поки що користувачі Instagram не можуть відправляти повідомлення в Facebook.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

MIUI 12 з Android 10 і 11 стала доступною для 35 смартфонів Xiaomi

В минуле

Новий платіжний сервіс Facebook Pay став доступним для українських користувачів

В майбутнє

Також буде цікаво