Softnews

MIUI 12 з Android 10 і 11 стала доступною для 35 смартфонів Xiaomi

Обговорення
MIUI 12

Компанія Xiaomi не перестає радувати своїх користувачів. На цей раз вона представила клієнтам оновлену прошивку MIUI 12, яка доступна на 35 моделях смартфонів. Таке удосконалення для власників телефонів стало доступним 13 серпня. Тепер вони мають не лише оболонку. Для цілого ряду апаратів стала доступною удосконалена 11-а версія операційної системи Android. Серед усіх гаджетів, із загальної кількості, 8 з них з’явилися на ринку у 2020 році.


Тим, хто бажає придбати оновлений телефон, варто ознайомитися з повним списком смартфонів із прошивкою MIUI 12, який можна побачити на офіційному сайті Xiaomi.

Android 11 замінить попередню ОС на трьох девайсах: Xiaomi Mi 10 Pro 5G, Redmi K30 Pro 5G і POCO F2 Pro.

З даною прошивкою користувачі зможуть бути впевненіші в конфіденційності своїх даних. А ще в ній доскональніші можливості по контролю даних, що збираються додатками, а також по контролю дозволів, виданих цим програмам.

Клієнти Xiaomi завжди з нетерпінням чекають на подібні новинки від компанії, і весь час залишаються задоволеними від своєрідних сюрпризів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Фахівцям здається, що в Sony PlayStation 5 «обманний 4К» і є проблемні моменти щодо ігор

В минуле

Цукерберг вирішив об’єднати Instagram та Facebook Messenger

В майбутнє

Також буде цікаво