Softnews

У WhatsApp з’являться повноцінні відеоконференції

Обговорення
WhatsApp

Профільне видання WABetaInfo вивчило вихідний код бета-збірки WhatsApp версії 2.2.128 для Android і виявило рядки коду, що свідчать про збільшення існуючого ліміту на створення групових дзвінків. На жаль, поки що невідомо, яким він буде в майбутньому.


На даний момент месенджер дозволяє одночасно домовлятися групі з чотирьох чоловік або менше, що дуже важко назвати конференцією. Якщо ліміт збільшать до восьми, десяти або навіть більшої кількості людей, WhatsApp стане гідним аналогом профільних програм для аудіо- та відеозв’язку.

Найімовірніше, саме всесвітній карантин підштовхнув розробників найпопулярнішого месенджера в світі збільшити ліміт на групові дзвінки – під час самоізоляції дана функція дуже затребувана, і в WhatsApp явно не хочуть втрачати частку користувачів. Оскільки згадку про нововведення знайшли в коді вже доступної бета-збірки, можна сміливо припустити, що воно запрацює для всіх користувачів вже найближчим часом – навряд чи на його реалізацію знадобиться дуже багато часу.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Вийшла нова версія Windows 10, але скачати її не так просто

В минуле

Бюджетний iPhone SE виявився занадто дорогим для покупців

В майбутнє

Також буде цікаво