Hardnews

GeForce RTX 3090 – 12 Гб надшвидкої пам’яті з часотою 21 ГГц

Обговорення

Тепер ми точно знаємо, що нова флагманська відеокарта Nvidia покоління Ampere буде називатися GeForce RTX 3090. Саме так адаптер вказано в документі компанії Micron, яка є постачальником мікросхем пам’яті для Nvidia. Звичайно, є невелика ймовірність, що Nvidia вирішить змінити ім’я вже перед анонсом, але навряд чи.


Крім того, в тому ж документі є подробиці і про пам’ять нового адаптера. Там зазначено, що RTX 3090 отримає 12 ГБ пам’яті GDDR6X з пропускною спроможністю в межах 912-1008 ГБ / с при 384-розрядній шині. А це означає, що частота пам’яті буде становити 19-21 ГГц. З огляду на те, що Micron згадує частоту 21 ГГц, можна розраховувати, що саме на ній і буде працювати пам’ять.

GeForce RTX 3090

Також варто нагадати, що раніше були чутки про більш значний обсяг пам’яті у нового флагмана Nvidia, але в 12 ГБ віриться більше, ніж в 16 ГБ або вже тим більше в 22 ГБ. Такі обсяги зроблять карту ще дорожче, а в іграх вони умовно непотрібні.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Каким должен быть хороший дизайн-проект интерьера и для чего он нужен

В минуле

Названо найочікуваніші смартфони 2020 року

В майбутнє

Також буде цікаво