Softnews

Microsoft вирізала з Windows 10 всім звичну функцію

Windows 10

Систематичні оновлення Windows 10 не тільки приносять користувачам нові можливості, а й часом відключають деякі зі звичних функцій. З черговим апдейтом «під ніж», слідом за одним з компонентів панелі управління , пішла інша важлива опція, пов’язана з установкою драйверів для комплектуючих ПК.


Починаючи із збірки 19041.423, десктопна ОС позбавляється функції автоматичного апдейта драйверів через інтернет. Тепер встановити нові версії програмного забезпечення для своїх комплектуючих через Диспетчер пристроїв можна лише в тому випадку, якщо вони були попередньо завантажені на жорсткий диск комп’ютера. Доступ же утиліти до серверів Microsoft тепер заблокований, і відповідна опція зникла з контекстного меню.

Перевірити можливість апдейта драйверів через інтернет тепер можна лише вручну на сторінці необов’язкових оновлень в системному меню налаштувань. Представники компанії не прокоментували внесені в код операційки зміни – за даними джерел мережі, це було зроблено для зниження числа неполадок, викликаних несумісністю поточної версії драйвера з встановленим обладнанням.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новенький смартфон Xiaomi впав в ціні одразу на третину

В минуле

Redmi Note 8 Pro SE- яскрава новинка від Xiaomi

В майбутнє

Також буде цікаво