Hardnews

Чергова невдача Tesla: Для руху електромобіля знадобився бензин

Обговорення
Tesla

Невдачі переслідують електромобілі Tesla, на цей раз заглухлий посеред траси автомобіль довелося заводити бензиновим генератором. Відео інциденту було знято блогером і стало масово набирати перегляди на YouTube.


Вперше вищезазначене відео з’явилося на каналі All TV. Автор ролика їхав по заміській трасі, коли побачив припарковану на узбіччі Tesla і  людей, що біля неї метушаться. Зупинившись у автомобіля, блогер підійшов до компанії і запропонував свою допомогу. Ті відповіли, що їх електромобіль заглох, а акумулятор сів. У відповідь блогер витягнув з багажника бензиновий генератор Honda і почав живити сівше джерело живлення. Через годину, коли акумулятор був заряджений, електромобіль завівся. Автор відео пожартував, що без бензину навіть електрична Tesla завестися не може, через що всі навколо посміялися вдалому жарту.

https://youtu.be/l732MmP-RFo

Даний інцидент завершився благополучно, чого не можна сказати про інші проблеми, які так і крутяться навколо електрокарів Tesla. Наприклад, акумулятори електромобілів часто вибухають без видимої причини, часом знищуючи гаражі і парковки, де в цей момент знаходилося авто. Також «вогню» підбавляє і автопілот Tesla, через який трапляються масштабні дорожньо-транспортні пригоди за участю десятка автомобілів і мотоциклів. Подібні ситуації охолоджують довіру до ненадійних електрокарів з боку європейців і американців, а ось українські дилери від цього тільки в вигоді. Вони викуповують пошкоджені Тесла-авто, реставрують їх і продають у себе на батьківщині за завищеною ціною.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо смартфони Xiaomi які отримають MIUI 12

В минуле

Новенький смартфон Xiaomi впав в ціні одразу на третину

В майбутнє

Також буде цікаво