Hardnews

Експерт розповів, де небезпечно розплачуватися банківською картою

Обговорення
ПриватБанк

Розплачуватися банківською картою останнім часом стало не так ризиковано – повсюдне поширення чіпових карт практично знищило індустрію скіммінгу. Єдиною небезпекою досі залишається інтернет, де дані банківських карт часто піддаються фішингу, розповів начальник відділу з протидії шахрайству Центру прикладних систем безпеки компанії “Інфосистеми Джет” Олексій Біланко.


Нерідко зустрічаються сайти-підробки, через які під виглядом оплати товару відбуваються грошові перекази на користь шахраїв. Такі сайти оплат майже завжди схожі на оригінальні, а швидкість появи нових сервісів в інтернеті робить визначення легітимності ресурсу все більш складним завданням“, – відзначає експерт.

банковская карта

Щоб не стати жертвою шахрайства, Біланко радить дотримуватися наступних простих правил:

  • по-перше, потрібно завести карту для онлайн-покупок з окремим рахунком і тримати на ньому стільки грошей, скільки ви хочете сьогодні витратити
  • по-друге, не робити великих покупок в неперевірених місцях і на сайтах з поганою репутацією
  • по-третє, не слід повідомляти свої персональні дані кому б то не було, навіть якщо вам подзвонили з банку або магазину, рекомендує він.
Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Шахраї придумали новий спосіб крадіжки грошей через смартфон

В минуле

Известна дата выхода гибкого Google Pixel

В майбутнє

Також буде цікаво