Статті

Які повідомлення бажано видаляти після прочитання

Обговорення
sms

Крім безпеки в реальному житті, існує і безпека в інтернеті, яка часто піддається нападкам з боку шахраїв і інших осіб.


Як не крути, але смс-повідомлення штука зручна, хоча і відійшла на задній план, але перевтілилася в різні месенджери, такі як Viber, What’s і Telegram. До речі, перший користуються дуже великим попитом серед українців, він встановлений практично на 100% смартфонів в нашій державі.

А звичайними СМС-ками ми користуємося лише для підтвердження онлайн платежів, та різної рекламної інформації. Тому, на сьогоднішній день, СМС люди як канал переговорів більше не використовують, але навіть при цьому всьому можна потрапити в різні ситуації.

sms

Давайте розглянемо, які саме повідомлення бажано видаляти після прочитання.

  1. Багато сервісів висилають логін і пароль смс повідомленням, нібито, щоб ви не забули, або ж згенерований пароль, який сервіс придумав за вас. Такі повідомлення бажано перенести на папір, щоб не забути, а саме повідомлення видалити, якщо це якийсь важливий сервіс або сайт.
  2. Коли ви відкриваєте банківську карту, раніше давали ПІН-код в конверті, зараз же, цей самий ПІН-код надсилається вам повідомленням на телефон з позначкою (нікому не повідомляйте цей код) або щось в цьому роді. Зберігаючи дане повідомлення в своєму телефоні, ви ризикуєте втратити свої фінанси. Наприклад, якщо втратите телефон, доступ до вашої карті відкритий будь-кому. Тому, краще запам’ятати його на зубок, або ж записати на папір, а папір як то кажуть “все стерпить”.
  3. Як думаєте, що найбільше боїться втратити сучасна людина? Правильно, телефон, не тому що він наворочений і крутий, а тому що, в ньому міститься абсолютно вся інформація про власника. Ім’я, прізвище, адреса проживання, коли народився, твій банківський рахунок, твій маршрут до будинку, в загальному абсолютно все. Все життя в твоїй руці і в маленькій плоскій пластмаці. І якщо ця плоска пластмаска потрапить не в ті руки, то знайти вас буде дуже просто. Можливо ви скажете, я звичайна людина, кому я потрібен? Але якщо у вас зберігаються смс від банку, а вони надсилаються завжди, коли ви витрачаєте гроші з карти і показують ваш залишок балансу. Побачивши ці дані, нехай навіть там лежить (10 тис і 20 тис гривень.), вистежити вас і вкрасти якимось чином карту не буде не дуже важко.

Робимо висновок, все, що пов’язано з вашими особистими даними, намагатися по можливості видаляти і очищати конфіденційні повідомлення і фіксувати в блокнотик або папірець.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Названо головні ознаки швидкої “смерті” смартфона

В минуле

Xbox Series X буде потужніше і дешевше PlayStation 5

В майбутнє

Також буде цікаво