Hardnews

Xiaomi почав випускати Mi Band 5 з підтримкою NFC не тільки в Китаї

Обговорення
Xiaomi Mi Band 5

Флагманський смарт-браслет Xiaomi Mi Band 5 з підтримкою NFC можна придбати не тільки в Китаї, але ще і в Тайвані. Китайський виробник електроніки таким чином зробив перший крок для налагодження поставок вироба по всьому світу.


Інформацію про передачу Тайваню сертифіката для продажу Mi Band 5 з підтримкою технології NFC підтвердили представники Національної комісії зі зв’язку країни. На території острівної держави техніка буде продаватися під індексом ХМSH11НМ. Також в місцевих ЗМІ вже з’явилися знімки експортної версії Mi Band 5 в двох комплектаціях – з функцією ближнього поля і без спеціального мікрофона, за допомогою якого можна управляти системою.

Варто зауважити, що практика передавати патенти на продаж виробів тайванській владі у Китаю використовується вже давно. Як правило, Тайвань виступає «воротами», через які згодом електроніка з Піднебесної поширюється по всьому світу, тому варто чекати Mi Band 5 і на наших просторах найближчим часом.

Xiaomi Mi Band 5

А очікувати Xiaomi Mi Band 5 безперечно варто – цей фітнес браслет оснащений унікальними функціональними можливостями, які допомагають вести здоровий спосіб життя. Зокрема, гаджет має функцію таймера руху, яка не дозволить людині засиджуватися, постійно підштовхуючи її до активності, якщо вона тривалий час перебуває в статичному положенні. Крім цього пристрій стежить за споживаними калоріями, показниками життєдіяльності під час спорту, а також створює зв’язок з телефоном, дозволяючи приймати дзвінки, вмикати / вимикати камеру віддалено.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Завдяки Microsoft, стало можливим запускати додатки для Android на Windows 10

В минуле

Європейські смартфони Redmi Note 9 оновилися до MIUI 12

В майбутнє

Також буде цікаво