Статті

Всього п’ять речей, які варто перестати робити з телефоном

Обговорення
Смартфоны

Сучасні смартфони вже давно перестали бути виключно засобами зв’язку, багато користувачів використовують свій мобільний заради того, щоб побороти нудьгу і т.п. Але чи правильно годинами не випускати гаджет з рук? Пропонуємо п’ять речей, які пора перестати робити зі своїм смартфоном.


1. Сон

Дуже багато хто використовує смартфон в ролі будильника. Подібна функція на телефонах з’явилася дуже давно. І виходить, що дисплей смартфона – це те, що людина бачить останнім за день, і, що бачить прокинувшись. Заряджати смартфон потрібно подалі від себе, а для пробудження використовувати нормальний будильник. Якщо перед сном важливо почитати, використовуйте спеціально створені для цього електронні книги, які чинять слабкий вплив на очі.

2. Численні повідомлення

Поставив смартфон на зарядку, а через десять хвилин там вже купа повідомлень. І дуже часто вони абсолютно не важливі. Приділіть час на настройку кожного соціального додатку: вимкніть ті, які дійсно зовсім не важливі повсякденно. Важливо залишити повідомлення, на кшталт повідомлень від близьких людей, а не оповіщення про оцінку вашої фотографії в Instagram. Задумайтесь самі, а чи так необхідно миттєво отримувати оповіщення про нові записи та фотографії?

3. Час в смартфоні

У новітніх версіях iOS і Android є можливості відстеження екранного часу, система може кожен день представляти вам звіти про частоту використання пристрою, часу, найбільш використовуваних додатків. Можна звичайно проаналізувати таку статистику, але набагато ефективніше буде просто жорстко обмежити певний час: наприклад, залишити максимум одну годину на соціальні мережі в день.

4. Виключно необхідне

Перед тим як в черговий раз брати свій смартфон в руку, подумайте: «Чи потрібно це прямо зараз?». Цього буде досить для того, щоб не почати знову безцільно прокручувати новинну стрічку. Необов’язково діставити з кишені смартфон в черзі, ліфті, магазині і т.д. У більшості є ноутбук або ПК – так на цих пристроях і перевірте, коли будете вільні від справ, ваші соц. мережі.
Мессенджеры

5. Звук на роботі і навчанні

Дослідники Університету Міссурі в журналі Time відзначали, що коли у студента дзвонить смартфон, а через навчальний процес він не може прийняти дзвінок, у нього підвищується пульс і тиск. Це, в цілому, очевидно і розумно. Звичайно, не можна повністю відмовлятися від сучасного пристрою і переходити на кнопкові мобільні телефони. Однак важливо виявити у себе ті чинники використання, які призводять лише до стресу і роздратування.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Потрійна камера, NFC, відмінне залізо – все це в дешевому і потужному смартфоні

В минуле

Кінець TikTok: популярний додаток офіційно заборонено

В майбутнє

Також буде цікаво