Київстар

Київстар продовжує безкоштовний обмін старих смартфонів на нові 4G

Київстар

Знижки, розпродажі та бонуси є невіддільною частиною сучасного бізнесу, а, головне, це подобається людям. Минулого, 2019 року, першим, серед мобільних операторів, таким «піар-ходом» вирішив скористатися Київстар, щоб іще успішніше закріпитися на економічному ринку та з метою швидшого переходу більшої кількості абонентів на 4G-зв’язок.


Користувачі найпопулярнішої мережі в Україні з задоволенням взяли та продовжують брати участь в акції. Зараз обмінна програма діє у більш, ніж 420 фірмових магазинах Київстар. Повний перелік можна знайти у спеціальному інтернет-додатку мережі. У цьому ж додатку є функція, що дозволяє самостійно, тобто, онлайн оцінити вартість старого смартфону.

Обміняти старий девайс на новий 4G-смартфон досить просто. Варто лише:

  • прийти до одного з фірмових магазинів Київстар, взявши з собою старий телефон;
  • попросити співробітника оцінити його вартість;
  • купити новий 4G-смартфон (після підписання відповідного договору) зі знижкою у розмірі оціненої вартості старого гаджету;
    або отримати можливість сплатити різницю частинами.

Киевстар обмен

За словами Ольги Смисльонової, котра є директором з роздрібних продажів Київстар, мережа вирішила зробити такий своєрідний подарунок для своїх користувачів, для того щоб смартфони більшості абонентів могли підтримувати швидкісний зв’язок 4G. Вона ж додає, що, приміром, взявши замість старого Samsung Galaxy J5 новий Galaxy A7 є можливість заощадження коштів до 35% вартості покупки.

Варто зауважити, що обміну підлягають лише смартфони, яким не більше, ніж 6 років. Вигіднішою, у фінансовому плані, пропозиція буде у тому разі, якщо пред’явити девайс разом з його упакуванням, тобто коробкою, зарядним і навушниками.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Якщо не будете перезавантажувати смартфон, то ось які проблеми можуть з’явитися – експерти

В минуле

Представлено саме міцне захисне скло для смартфонів

В майбутнє

Також буде цікаво