Hardnews

Якщо не будете перезавантажувати смартфон, то ось які проблеми можуть з’явитися – експерти

Обговорення
Смартфон

Розробники мобільної техніки раз і назавжди поставили крапку в поширенні чуток про те, як часто потрібно перезавантажувати смартфон. За їх словами, будь-якої певної частоти включень / виключень гаджета дотримуватися не потрібно, але робити перезавантаження рекомендовано в ряді ситуацій.


При цьому експерти відвернули думку, що телефон потребує перезавантаження раз в тиждень – «гвалтувати» смартфон регулярними виключеннями при його нормальній роботі не потрібно, вважають професіонали. Також вони відкинули чутки про те, що потрібно «очищати оперативну пам’ять», залишаючи телефон вимкненим протягом декількох хвилин. Експерти переконують, що це відбувається в момент виключення і не вимагає додаткового часу.

перезагрузка смартфону

Однак перезавантаження в деяких випадках допомагає вирішити ряд проблем, які виникають під час роботи гаджета. Процедуру варто застосовувати в таких ситуаціях:

  • неправильна робота – «пригальмовування», поява артефактів (збоїв анімації, нетипових символів і ефектів на екрані), повільне завантаження;
  • аварійне припинення роботи додатків, їх раптове закриття відразу ж після відкриття;
  • відсутність реакцій на натискання або уповільнення запуску додатків при їх активації.

Подібні проблеми свідчать про збої в роботі смартфона, які може усунути перезапуск системи. Якщо вони з’явилися, то виправити їх можна простим перезавантаженням, однак робити цю процедуру регулярно все ж не слід.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Встановлено причини, через які телефони Xiaomi не отримають оновлення Android 11

В минуле

Київстар продовжує безкоштовний обмін старих смартфонів на нові 4G

В майбутнє

Також буде цікаво