Softnews

Google попереджає: ваш Android смартфон в небезпеці, якщо встановлено хоч один з цих додатків

Обговорення
Вірус на смартфоні

У Google Play Store знову були знайдені додатки, атакуючі ваш смартфон на базі Android потоком реклами, який дуже непросто зупинити. Всього таких програм дев’ятнадцять і кожна з них містить у своїй назві слово “Blur” (Розмиття).


Цю інформацію надали експерти компанії White Ops Satori Threat Intelligence and Research. Фахівці попереджають – слід видалити зі свого телефону наступні програми:

blurapps

Дані додатки хоч і не заражають пристрої вірусами або троянами, проте є своєрідними «переходниками» в світ спам-реклами. Після установки вони починають запускати рекламні блоки кожен раз, як користувач робить повсякденні дії на своєму смартфоні. Скрипт активується після того, як користувач завершує сеанс дзвінка, знімає блокування екрану, підключається до інтернету, переводить апарат в режим очікування, під’єднує телефон із зарядним пристроєм і т.д. Рекламний блок знаходиться на екрані пару хвилин, однак ці часті і нав’язливі сеанси доведуть до сказу будь-якого меланхоліка.

Android

Дані програми «представляються» користувачеві в амплуа графічних редакторів, за допомогою яких можна, наприклад, «замилити» деякі елементи фотографії. Після установки додаток видаляє свій ярлик з екрану і максимально «маскується», щоб його було важче знайти, проте все ж можна видалити софт через панель додатків.

На даний момент всі 19 програм були заблоковані адміністраторами Google Play Store, проте вони можуть становити небезпеку для користувачів, які завантажили дані редактори раніше.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Nokia готує одразу декілька бюджетних смартфонів

В минуле

У новій Grand Theft Auto 6 ми знову відвідаємо Vice City

В майбутнє

Також буде цікаво