Огляди

Xiaomi Mi 9T попередній огляд смартфону

Компанія Xiaomi не збавляє своїх оборотів і анонсує в Україні смартфон Xiaomi Mi 9T з безрамковий дисплеєм і висувною фронтальною камерою. Смартфон буде доступний в нашій країні починаючи з 12 липня по по ціні від 9999 гривень.

Пристрій оснащений процесором Qualcomm Snapdragon 730, 6,39-дюймовим дисплеєм, 20-мегапіксельною фронтальною камерою з висувним модулем, а також основною 48-мегапіксельною потрійний камерою.

[image lightbox=”1″ caption=”Xiaomi Mi9T”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/Xiaomi-Mi9T.jpg[/image]

Xiaomi Mi 9T – технічні можливості

Xiaomi Mi 9T отримав кращий в своєму класі процесор Qualcomm Snapdragon 730. Смартфон підтримує режим Game Turbo 2.0, який пропонує неймовірний ігровий досвід за рахунок оптимізації роботи сенсора, дисплея, якості звуку, підключення до мережі та процесу отримання повідомлень під час гри. Швидкість відгуку сенсорного екрану становить 180 Гц, а час відгуку торкання і кліка скорочується до 70 мілісекунд. Mi 9T – це ігровий досвід на рівні кіберспорту.

У смартфоні встановлений 6,39-дюймовий AMOLED дисплей без вирізу. Унікальний дизайн на вигнутій з чотирьох сторін склянній задній панелі був створений з використанням нано-голографічного технології. Поєднання 3D-скла і надзвичайно вузьких рамок робить досвід використання телефону неймовірно комфортним. Mi 9T оснащений підекранним сканером відбитків пальців 7-го покоління.

Mi 9T отримав потрійну камеру з підтримкою штучного інтелекту з основним 48-мегапіксельним флагманським сенсором (розмір – 1/2 дюйма), який дозволяє робити фотографії в надвисокому дозволі.

На додаток до цього, Mi 9T оснащений ультра-ширококутним 13-мегапіксельним об’єктивом з кутом огляду 124,8 градуса і 8-мегапіксельним телеоб’єктивом.

[image lightbox=”1″ caption=”Xiaomi Mi9T”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/Xiaomi-Mi9T-1.jpg[/image]

Mi 9T оснащений висувною 20-мегапіксельною фронтальною камерою з роздільною сапфіровим склом. Коли камера висувається вона починає мерехтіти, а сам процес супроводжується одним з шести можливих звукових ефектів. Верхнє світлове кільце діє як індикатор повідомлень про надходження нових повідомлень і стан зарядки. За допомогою режиму панорами ви зможете створити групове Селфі, на якому всі ваші друзі зможуть поміститися на одному знімку.

Завдяки акумулятору підвищеної ємності 4000 мАг та енергозберігаючому режиму на базі ІІ, який автоматично регулює яскравість екрану і активує режим сну в нічний час, Mi 9T може працювати протягом дня інтенсивного використання. Також смартфон підтримує зарядку потужністю до 18 Вт.

Пристрій має 3,5-мм роз’єм для навушників і отримало сертифікацію Hi- Res Audio.

[image lightbox=”1″ caption=”Xiaomi Mi9T”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/Xiaomi-Mi9T-2.jpg[/image]

Ціна та доступність

Mi 9T в  Україні можна будет придбати 12 липня у роздрібних партнерів Xiaomi. Продукт буде представлений в трьох кольорах: графітний чорний, льодистий синій. Версія в вогненно червоному кольорі буде доступна пізніше. Вартість версії з 6 ГБ ОЗУ і 64 ГБ ПЗУ складе 9999 гривень, версії з 6 ГБ ОЗУ і 128 ГБ ПЗУ – 10999 грн.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button