Vodafone

Стільниковий оператор «Vodafone» запустив абсолютно «халявний» тарифний план

Обговорення
Vodafone

Чим менше грошей потрібно платити за будь-якої тарифний план, тим більше людей захочуть його на постійній щоденній основі використовувати. Стільниковий оператор «Vodafone», будучи одним з найбільш великих і відомих в Україні, постійно щось змінює заради підвищення свого прибутку і залучення нових клієнтів. Тепер, зараз, дійшла черга до запуску нового тарифного плану, а є він абсолютно «халявним», тобто за нього потрібно платити вкрай мало, що робить цей тариф вкрай привабливим за сукупністю якостей, тим більше що пропонує він натомість цілу масу різних найрізноманітніших можливостей.


Кожна людина, яка почне використовувати новий тарифний план, буде стабільно кожен місяць отримувати в його рамках певні пакети можливостей. Абонент стабільно кожен місяць в рамках запущеного тарифу отримує 100 хвилин дзвінків на будь-які українські номери, в тому числі на міські, 50 повідомлень SMS по всій Україні за 1.50 грн в день, а також, крім того, 5 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах всіх трьох поколінь, а досягати ця сама швидкість може дуже великого значення в цілих 100 Мбіт /с. Новий тариф можна використовувати в смартфонах, планшетах, роутерах, ноутбуках і інших гаджетах, тобто і в цьому плані ніяких обмежень зовсім немає.

Повний список можливостей тарифу

  • 5 ГБ інтернету 2G, 3G або 4G;
  • Безлімітні дзвінки всередині мережі;
  • Дзвінки на інші українські мережі – 100 хв. / Міс;
  • 10 пакетів на добу по 5 грн. за 10 хвилин для дзвінків за кордон;
  • 50  СМС  за 1,50  грн . в день на всі мережі по Україні, в тому числі і на Vodafone;
  • СМС  за кордон коштує 1 грн. за одне повідомлення.

Такі привабливі умови обслуговування пропонує тарифний план «Vodafone 4G Smart S», а обходиться один місяць його використання в 65 гривень, тобто коштує він вкрай мало, що робить його, в свою чергу, дуже і дуже привабливим. Однак підключити його можуть тільки люди, що отримали спеціальну пропозицію у вигляді SMS.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Стільниковий оператор lifecell запустив наддешевий безлімітний тарифний план

В минуле

Список смартфонів Redmi, які отримають MIUI 12 до кінця літа

В майбутнє

Також буде цікаво