Softnews

Названа причина збоїв у роботі Viber

Обговорення
Viber
Viber

Причиною масового збою додатків по всьому світу могла стати проблема з комплектом для розробки програмного забезпечення Facebook (Facebook SDK), повідомляє The Verge. Українці масово скаржаться на проблеми в роботі Viber на iPhone.


Як пояснює видання, багато програм користуються сервісом Facebook для авторизації користувачів. Вранці 10 липня компанія на платформі для розробників повідомила, що знає про проблему і працює над помилками, з якими зіткнулися користувачі iOS. При цьому інформація про збої у користувачів Android не наводиться.

Аналогічна проблема з Facebook SDK була 6 травня.

Раніше повідомлялося, що ряд популярних додатків перестали працювати на гаджетах по всьому світу. У число практично одночасно переставших працювати додатків увійшли: Instagram, Facebook, Twitter, TikTok, Tinder, Viber, Spotify, iTunes, Apple Music. В даний час точні причини масового збою не встановлені.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Новітня Sony PlayStation впала в ціні до 2000 гривень

В минуле

Xiaomi Mi Band 5 тимчасово можна отримати безкоштовно

В майбутнє

Також буде цікаво