Softnews

MEGOGO Audio з’явився на Android Auto

Обговорення
Android Auto

Відтепер власники автомобілів із аудіосистемою, що підтримує технологію Android Auto, мають доступ до розділу «Аудіо» медіасервісу MEGOGO. Майже 45 000 годин аудіоконтенту, тисячі аудіокнижок та найпопулярніші подкасти з’явились у зручному форматі для прослуховування в автомобілі.


За наявності мобільного додатку MEGOGO у смартфоні, користувачі Android Auto, можуть розпочати прослуховування контенту без додаткових налаштувань. Після автоматичної синхронізації відкриється доступ, як до аккаунту користувача MEGOGO, так і до всього аудіоконтенту, зокрема й раніше придбаного чи завантаженого.

MEGOGO

За відсутності MEGOGO у мобільному пристрої, необхідно завантажити додаток на смартфон в Google Play, після чого можливість прослуховування з’явиться в Android Auto.

Більшість аудіокнижок доступні за основною передплатою MEGOGO, а деякі – за поштучним продажем по аналогії до фільмових прем’єр. Крім того, наявна певна кількість безкоштовного книжкового аудіоконтенту.

Вже найближчим часом планується поява MEGOGO Audio для Apple CarPlay.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Безкоштовні ігри для PlayStation 4 на липень

В минуле

OnePlus Nord – найдоступніший смартфон компанії

В майбутнє

Також буде цікаво