Бізнес та акції

Sony PlayStation 4 можна отримати безкоштовно протягом обмеженого часу

Обговорення
Sony PlayStation

Sony PlayStation 4 – одна з найпопулярніших приставок за всю історію консолей. Станом на початок поточного року продано більше ста мільйонів консолей і близько мільярда примірників ігор на них. Скоро вийде нова, п’ята «плойка», а поки що можна насолодитися останніми місяцями актуальності четвертої, благо, найближчим часом її можна отримати повністю безкоштовно.


Четверта «плойка» вийшла на ринок досить давно, але в 2016 році її «оновили». Дві нові модифікації отримали назви Playstation 4 Slim, тобто більш компактна версія оригінальної четвертої «плойки», а також PlayStation 4 Pro, оснащена більш потужним процесором і «залізом», яке підтримує розширення аж до ультрависокого 4К.

Sony PlayStation 4

Ви можете абсолютно безкоштовно отримати Sony PlayStation 4 Pro. Для цього потрібно взяти участь в акції, яку ми організовуємо для наших дорогих читачів. Умови у неї дуже прості, їх можна виконати за пару хвилин. Все, що від вас вимагається – це всього лише лайкнути нашу сторінку в Фейсбуці і підписатися на її оновлення, якщо ви ще це не зробили, після чого потрібно зробити репост запису з розіграшем (закріплений у верху сторінки) до себе на сторінку і залишити під ним будь-який коментар.

Акція діє аж до кінця червня, а першого липня цього року ми опублікуємо її результати. Ми повністю чесні з вами, і наші умови прозорі, так що ви можете бути впевнені в нас. Може бути, що саме вам посміхнеться удача, і ви станете господарем четвертої «плойки» вже через кілька днів? Ми вважаємо, що це цілком собі гідна подяка за те, що ви читаєте нас і коментуєте – адже наш сайт щосили намагається надати вам тільки якісну і свіжу інформацію!

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Сотовые операторы Украины начали внедрять сверхважную технологию

В минуле

Sony PlayStation 4 можно получить бесплатно ограниченное время

В майбутнє

Також буде цікаво