Softnews

Xiaomi випустила Android 11 для популярного смартфона

Минулого тижня Google випустила першу публічну «бету» Android 11 , після чого кілька компаній оголосили про намір адаптувати прошивку під свої пристрої. Серед них була і Xiaomi, яка пообіцяла незабаром надати користувачам доступ до нової версії Android. Власники одного з апаратів вже можуть її оцінити.


Зараз Android 11 Beta 1 доступна для установки на Xiaomi Mi10. І хоча це публічна «бета», Xiaomi не рекомендує встановлювати прошивку для щоденного використання. У компанії відзначають, що вона призначена виключно для розробників. Втім, ніхто не забороняє випробувати Android 11 всім бажаючим, але варто пам’ятати, що всі дії ви виконуєте на свій страх і ризик.

Завантажити Android 11 Beta 1 для Xiaomi Mi10 можна з офіційного сайту. Установка здійснюється через Fastboot. Важливо відзначити, що прошивка заснована на AOSP і являє собою «голий» Android без фірмової оболонки MIUI.

Незабаром також очікується вихід Android 11 Beta 1 для Xiaomi Mi10 Pro і Poco F2 Pro. Раніше «бета» вийшла для смартфонів Pixel компанії Google і деяких моделей OnePlus .

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button