Softnews

Популярний магазин почне роздавати нові відеоігри безкоштовно

Обговорення
total

Компанії Sega і Creative Assembly анонсували в минулому році Total War Saga: Troy, нове доповнення до знаменитої стратегічної серії Total War Saga. Вчора видавець і розробник оголосили, що Total War Saga: Troy стала ексклюзивним релізом Epic Games Store, причому її можна буде завантажити абсолютно безкоштовно.


Total War Saga: Troy вийде 13 серпня цього року, всі, хто має обліковий запис Epic Games Store, зможуть отримати гру безкоштовно протягом перших 24 годин після релізу.

Завдяки Epic ми можемо запропонувати Total War безкоштовно в день запуску. Ми раді, що можемо зробити це для наших шанувальників. Це означає не тільки те, що ми можемо донести розповіді та легенди про Трою до широкої аудиторії через платформу Epic, але також те, що нові гравці вперше зможуть спробувати Total War, випробувавши унікальний геймплей, яким славиться серія.

Директор студії Sega Europe Тім Хітон.

Гра буде доступна в магазині Epic Games Store протягом року, після чого з’явиться Steam і інших магазинах. Раніше в Epic Games Store став безкоштовним збірник Borderlands: The Handsome Collection, в який включені Borderlands 2 і Borderlands: Pre-Sequel.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Windows 11 вже потрапила в руки до перших користувачів

В минуле

PlayStation 5 надходить у мосове виробництво

В майбутнє

Також буде цікаво