Softnews

Створено найкращий чат-бот у світі

Чат-боти існують вже більше десятиліття, а їх прямими спадкоємцями стали розумні помічники, на зразок Siri від Apple або Аліси від Яндекс. Але чи зможете ви пригадати хоч один діалог з віртуальним співрозмовником, який можна було б назвати цікавим та схожим на реальну людину?


Швидше за все – ні, адже їх розмовні здібності сильно обмежені, навіть незважаючи на постійний розвиток. Компанія Google стверджує, що її новий чат-бот Meena зможе поговорити з вами про все на світі.

Google створила кращий в світі чат-бот

Розробка заснована на нейронній мережі з 2,6 млрд параметрів та 40 млрд текстових даних, що дозволяє їй спілкуватися з людьми краще, ніж будь-який інший помічник з штучним інтелектом.

Система аналізує контекст розмови, порівнюючи слова в абзаці один з одним для кращого розуміння зв’язку між ними. Для оцінки змісту та специфічності відповідей була розроблена спеціальна система (SSA), яка допомогла оцінити цей та інші чат-боти від сторонніх компаній по осмисленості та конкретності діалогу.

[adsforwp id=”10622″]

Як видно з гістограми, Meena випереджає всі існуючі рішення та впритул наближається до можливостей людини. На жаль, Google поки не випускає бота в широкий доступ і не називає термінів релізу.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button