Hardnews

PlayStation 5 варта кожної копійки яку за неї просять

За словами президента і генерального директора Sony Interactive Entertainment Джима Райана (Jim Ryan) PlayStation 5 принесе в індустрію щось зовсім нове, чим можна буде насолоджуватися тільки на цій платформі.


Звичайно ж, за такі яскраві нові враження доведеться заплатити. Джим Райан заявив, що ціна PlayStation 5 буде повністю відповідати можливостям консолі, при цьому приставка запропонує відмінне співвідношення ціни і якості. Він підтвердив, що дешевою PlayStation 5 не буде, проте консоль точно буде коштувати своїх грошей.

Японський виробничий гігант Sony оголосив про те, що 4 червня компанія проведе захід, присвячений PlayStation 5. Багато хто чекає, що на цьому заході відбудеться презентація самої консолі, однак компанія не уточнила зміст прес-конференції. Точно відомо, що на ній покажуть перші ігри для консолі.

Ці ігри для платформи PS5 є кращими в галузі. Вони створені кращими творчими колективами з усього світу. Кожна студія, незалежно від розміру або історії, докладає всіх зусиль для розробки потенційних хітів для PlayStation 5.

Джим Райан

Back to top button