Softnews

iOS 13.5 додає на iPhone функцію, про яку благали користувачі

Сьогодні Apple випустила прошивку iOS 13.5 Golden Master для розробників. Якщо все піде за графіком, скоро вона стане доступна всім користувачам iPhone. Golden Master-версія зазвичай має той же склад, що і фінальна.


Що нового в iOS 13.5

Дана прошивка змінює алгоритм розпізнавання користувачів по особам при використанні захисних масок. Коли iPhone виявить, що користувач носить маску і не зможе розпізнавати його по очах, він відразу ж відкриє вікно паролю. З огляду на відгуки користувачів, ця нова опція розблокування iPhone вийшла дійсно зручною. Про можливість швидкого розблокування iPhone  в масці просто благали користувачі.

Крім того, в цій прошивці додана можливість відключення динамічних плиток при групових викликах FaceTime, щоб відео не змінювало розмір, коли учасник говорить. У США додана можливість автоматичного обміну інформацією про стан здоров’я та іншою важливою інформацією з вашого медичного посвідчення зі службами невідкладної допомоги при здійсненні екстреного виклику.

Також виправлена ​​помилка, через яку користувачі могли спостерігати чорний екран при спробі відтворення потокового відео з деяких веб-сайтів.

Розмір прошивки становить близько 3,7 ГБ.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button