Бізнес та акції

За 1800 гривень: Sony обвалила ціну новітньої PlayStation в три рази

Всім напевно очевидно, що чим менше коштує якийсь електронний пристрій, тим більше людей зможуть дозволити собі його покупку. У подібному стані справ немає абсолютно нічого дивного, адже ніхто не хоче переплачувати за те, на чому можна заощадити. Попит на відеоігри стрімко зростає з кожним днем, тобто, простіше кажучи, все більше і більше людей знаходячи в подібному способі проведення дозвілля масу переваг, що дозволяють весело і цікаво проводити вільний час, нехай і без користі для здоров’я. На тлі такої тенденції в кінці 2018 року компанія Sony вирішила за необхідне представити і випустити на ринок свою нову ігрову приставку PlayStation.


Така новинка виявилася представлена, а потім, після цього, її зробили доступною для покупки всім бажаючим. На території України цей електронний пристрій для запуску ігор запустили в продаж за ціною в 3799 гривень. За такою ціною придбати новинку пропонували у всіх офіційних торгових точках бренду в країні, а також у фірмових магазинах виробника. Цей товар повинен був не просто стати хітом, а так і зовсім виявитися в дефіциті по всій земній кулі через високий попит, проте на ділі нічого подібного не сталося навіть і близько. Справа в тому, що дана ігрова приставка провалилася в продажах, тому, щоб врятувати ситуацію, вже менш ніж через два тижні після її появи на полицях магазинів її ціну знизили.

PlayStation

Спочатку планувалося обрушити цінник лише тимчасово, запропонувавши всім бажаючим купити PS за 3199 гривень. Проте, в кінцевому підсумку було прийнято рішення про те, щоб зробити таку ціну остаточною. Багато місяців консоль користувалася достатнім попитом, але потім інтерес покупців до неї в Україні та інших країнах світу знову почав стрімко падати. У підсумку, щоб вийти з такої несприятливої ​​ситуації, японській корпорації Sony не залишилося нічого іншого, крім як обвалити ціну своєї приставки, зробивши її на цілий порядок дешевше і доступніше, ніж раніше. Так, зокрема, її вартість обвалили до 1800 гривень, тим самим запропонувавши всім бажаючим її купити в три рази дешевше, ніж спочатку на старті продажів.

PlayStation

За зниженою ціною новітню ігрову приставку PlayStation вже можна купити в офіційних торгових точках компанії-виробника, а також, крім того, в магазинах найближчих партнерів. Дана консоль є перевипущеною через більш ніж 20 років версією моделі PS Classic. Нова модель має вдвічі менші габарити, володіючи приблизно двадцятьма вбудованими відеоіграми, а також, крім того, вона володіє цілою масою інших переваг, у тому числі вона поставляється відразу з двома геймпадами, тому докуповувати що-небудь додатково абсолютно точно гарантовано не буде потрібно, а це звичайно ж дуже великий і значний плюс, якщо планується грати удвох.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button