Hardnews

Xiaomi Mi Band 5 шокував покупців своїми можливостями

Зараз на полицях магазинів по всьому світу можна зустріти вкрай багато різних моделей спортивних браслетів з різних категорій, і всі вони користуються великою популярністю з боку покупців. Все більше людей виявляють інтерес до такого роду електроніки, але звичайно ж не без реальної на те причини. Справа в тому, що з роками функціональні можливості звичних всім фітнес-трекерів розширюються, тобто, простіше кажучи, все більше людей бачать сенс в тому, щоб їх використовувати для вирішення своїх завдань. Сьогодні, 17 травня 2020 року, в мережу потрапили подробиці про таку майбутню новинку, як Xiaomi Mi Band 5. Новинка справді шокуює потенційних покупців своїми можливостями.


Як і слід було очікувати, компанія-виробник новенького трекера не збирається міняти його вартість щодо моделей попереднього покоління, тому він буде коштувати 169 юанів (750 гривень). Саме за такою вартістю його збираються продавати на території Китаю, тоді як в інших країнах світу він виявиться, само собою, відчутно дорожчим. За створення даного наручного гаджета відповідає компанія Huami, є яка дочірнім брендом Xiaomi. Втім, це зовсім не привід сумніватися в новинці, так як саме цей виробник відповідав за всі попередні покоління Mi Band, а у всіх таких з якістю все дуже навіть добре. Офіційна презентація даного трекера очікується в кінці червня 2020 року.

Xiaomi Mi Band 5

Втім, навіть зараз, за ​​більш ніж місяць до цієї події, вже відомо про те, чим саме зможе приємно порадувати всіх користувачів спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, приписують якому цілу масу різних особливостей. Так, даний наручний гаджет зможе похвалитися 1,2-дюймовим OLED-екраном з підтримкою сенсорного управління, причому дисплей отримає розширення 360 на 180 пікселів, тому окремі пікселі видно не буде. Крім того, в ремінець браслета буде вбудований коннектор USB, використовуючи який можна буде легко і просто підзарядити гаджет без використання допоміжних адаптерів.

Xiaomi Mi Band 5

Спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5 зможе порадувати також модулем Bluetooth 5.1 LE для підключення до смартфонів, а тому цей фітнес-трекер можна буде знаходити в приміщенні або на вулиці, якщо він раптом десь поблизу загубиться. Втім, буде в новинки і така особливість, яка точно всіх шокує. Як вдалося з’ясувати, цей фітнес-трекер виявиться першим в історії Xiaomi, який отримає повноцінний чіп NFC, здатний працювати за межами Китаю. Він отримає підтримку платіжної системи Google Pay, завдяки чому мешканці України зможуть без проблем оплачувати покупки в магазинах, платити за проїзд в громадському транспорті, оплачувати послуги і здійснювати інші дії такого роду.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Back to top button