Softnews

Вийшла нова версія Windows 10 2020: як завантажити

Після місяців налагодження і «полірування», компанія Microsoft нарешті завершила роботи над травневим оновленням Windows 10 2020 року – воно вже доступне для завантаження у вигляді файлів ISO у фірмовій мережі для розробників – Microsoft Developer Network, MSDN. Доступ до великого оновленню для розробників – це перший крок стратегії поширення, другий – надання його звичайним користувачам. Але з другим кроком Microsoft поспішати не буде.


У призначеному для користувачів оновленні ще будуть виправлені недоліки, виявлені при використанні білду 19041 (він же Windows 10 May 2020 Update) розробниками. Це пов’язано з бажання Microsoft зробити апдейт максимально стабільним для всіх користувачів, які змушені перебувати вдома в режимі самоізоляції.

У зв’язку з цим зміниться навіть принцип установки Windows 10 May 2020 Update на комп’ютерах, бо нічого не буде завантажуватися автоматично – просто відповідне повідомлення з’явиться у службі Windows Update, а вже користувач сам буде вирішувати, завантажувати його чи ні. Іншими словами, Microsoft не нав’язуватиме установку Windows 10 May 2020 Update: якщо користувач проігнорує повідомлення про оновлення, воно не буде встановлюватися автоматично через якийсь час.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button