Бізнес та акції

Отримати посилку на Новій пошті тепер стало складніше

У змісті нового законопроєкту, який був прийнятий для посилення урядових заходів щодо боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням терористичних організацій, держава ввела зміни при видачі грошових переказів, посилок. Нововведення стартувало 28 квітня поточного року. Будь-які фінансові операції, сума яких перевищує 4 999 гривень, вимагають підтвердження особи людини. Отримати посилку на Новій пошті тепер стало в рази складніше. Адже для даної організації це перш за все – плата за доставлення, різноманітні платежі та грошові перекази. Потрібно відзначити, що до кінця квітня 2020 року верифікація була потрібна лише при грошових операціях, сума яких менше 14 999 гривень.


Що послужило причиною змін?

Ці трансформації відносяться до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення». Як уже згадувалося раніше, законопроєкт почав діяти з кінця квітня цього року. Відтепер поштовому працівнику необхідно буде зробити копію паспорта відвідувача, потім завірити її та завантажити в систему. Автори законопроєкту стверджують, що українцям нема чого боятися. Вся персональна інформація буде зберігатися й оброблятися виключно відповідно до правових норм України.

Які документи будуть потрібні для верифікації

Щоб затвердити власну особу, необхідно представити такі документи:

  • паспорт громадянина України або закордонний паспорт (в останньому випадку буде потрібно пред’явити облікову карту фізичної особи);
  • дозвіл на постійне місце проживання;
  • тимчасове посвідчення громадянина України;
  • видане Україною посвідчення біженця;
  • посвідчення суб’єкта, що вимагає додаткового захисту.

Громадяни, які не постійно перебувають на території України, можуть пред’явити дозвіл на тимчасове проживання.

Висновок

Наприкінці необхідно відзначити, що дані нововведення торкнулися не тільки Нової пошти, але й усіх українських установ та компаній, які працюють у сфері фінансів. Прикладом тому можуть послужити нові правила, які ввів Monobank. Вони базуються на прийнятих законопроєктах НБУ. Тепер потрібно посвідчувати власну особу в банківських установах. За допомогою електронних платіжних систем також не можна переводити суми, що перевищують 4 999 гривень без верифікації.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button