Softnews

Стало відомо коли Microsoft серйозно оновить Windows 10

Обговорення
Windows 10

Стало відомо, коли компанія Microsoft випустить наступне велике піврічне оновлення Windows 10. Судячи з усього, це сталося випадково, оскільки не супроводжувалося якимось грандіозним анонсом або оголошенням.


Раніше повідомлялося, що Microsoft довелося відкласти випуск Windows 10 May 2020 через виявлену в останній момент уразливість «нульового дня». 

Спочатку стабільна версія Windows 10 May 2020 повинна була стати доступна для виробників комп’ютерів 28 квітня, а для простих користувачів компанія планувала почати розповсюдження 12 травня. 

Як би там не було, терміни зрушилися. В оновленому календарі Microsoft Driver Shiproom Schedule з розкладом релізів показала, що планує поширювати функціональне оновлення з 26 по 28 травня.

У календарі червоним відзначені вихідні, синім – національні свята, зеленим – накопичувальні оновлення, а жовтим позначені функціональні апдейти, такі, як наприклад, Windows 10 May 2020.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

На этих смартфонах компания Xiaomi поставила крест

В минуле

В Україну прийшов європейський віртуальний мобільний оператор з дешевими тарифами

В майбутнє

Також буде цікаво