Hardnews

Названо смартфони, які найлегше полагодити

Фахівці компанії iFixit опублікували оновлений рейтинг найкращих смартфонів в плані їх ремонтопридатності. Давайте подивимось на смартфони, які найлегше полагодити.


Перше місце зайняв Fairphone 3, який став другим телефоном в історії, який отримав максимальну оцінку iFixit. Fairphone 3 має ту ж модульну конструкцію, що і його попередник, що включає кілька модулів, які можна легко замінити. Пристрій також має знімний акумулятор, що є рідкістю в наш час. Доступ до таких ключових компонентів, як акумулятор і екран Fairphone 3 можна отримати за допомогою стандартної викрутки Phillips або викрутки Torx.

Fairphone 3

Друге місце зайняв Shift6m, який був створений німецькою компанією Shiftphone. Смартфон отримав 9 балів з 10 можливих, його похвалили за легко змінюваний акумулятор, а також за те, що дисплей утримується на місці без клею тільки гвинтами і зажимами.

Shift6m

На третьому місці опинився торішній недорогий смартфон Google Pixel 3a, який отримав 6 балів. Слідом йде торішній OnePlus 7T, який отримав 5 балів. Ці смартфони ремонтувати не дуже просто, але в цьому плані вони все одно перевершують більшість Android-телефонів на ринку.

Google Pixel 3a

Замикають рейтинг смартфони Moto G і E, в яких легко міняти акумулятори та інші комплектуючі. Крім того, Motorola є одним з небагатьох відомих виробників телефонів, який продає запасні частини кому завгодно.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button