Hardnews

В Samsung признали неможливіть вирішити проблему Galaxy S20 Ultra

Обговорення
Samsung Galaxy S20 Ultra

У лютому 2020 року компанія Samsung представила флагманську лінійку смартфонів, в яку увійшли моделі Galaxy S20 Ultra, S20 Pro і S20. Старша модель при ціні 1400 доларів отримала проблемну камеру, через яку смартфон зайняв лише 7 місце в рейтингу DxOMark .


Samsung випустила кілька оновлень програмного забезпечення, які повинні були поліпшити роботу камери, однак користувачі продовжують повідомляють про те, що знімки часто виходять розмитими. Тобто система автоматичного фокусування продовжує давати збої, причому це спостерігається також і при зйомці відеороликів.

Модератор офіційного форуму Samsung повідав неприємні для власників Samsung Galaxy S20 Ultra новини. За його словами, дана проблема зберігається, причому її не можна вирішити за допомогою оновлення програмного забезпечення. Причина апаратного характеру, вона криється в датчиках зображення збільшеного розміру, які призводять до малої глибині різкості і мінімальної дистанції фокусування 10 см. Через це камера не завжди може нормально фокусуватися, коли об’єкт знаходиться близько. У більшості сценаріїв проблем бути не повинно, однак при зйомці об’єктів поблизу крупним планом вона проявляється і буде проявлятися в подальшому.

Залишається дочекатися офіційного коментаря Samsung.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Довгоочікуваний Xiaomi Mi 10 Youth Edition на нових фотографіях

В минуле

Разработка мобильных приложений: перспективы, где заказать

В майбутнє

Також буде цікаво