Hardnews

Експерт розповів про домашні тести на коронавірус

Обговорення

Доктор біологічних наук, член Academia Europaea Михайло Гельфанд висловив припущення, чи варто чекати появи домашніх тестів для перевірки коронавірусу. Думка експерта навряд чи обрадує більшість звичайних жителів планети.


Тест полягає в тому, щоб перевірити наявність в організмі пацієнта РНК-вірусу. Тут є дві проблеми. По-перше, тест-система не настільки проста, щоб її можна було робити вдома” , – розповів Гельфанд під час спілкування з журналістами.

За словами вченого, перед фахівцями, в разі створення домашнього тесту, буде фактично стояти завдання по винаходу мініатюрної автоматизованої лабораторії. На жаль, на даний момент технологічний розвиток людства не дозволяє створити що-небудь подібне. Також експерт зазначив, що зазвичай при аналізі в якості проби беруть “мазок з носа, а вірус після початку захворювання часто вже знаходиться в легенях”.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Redmi K30 Pro – показано всі версії смартфона

В минуле

Google випустив нову версію Android 11 з великим набором нововведень

В майбутнє

Також буде цікаво