Softnews

Смартфони Xiaomi і Redmi теперь можуть запросто втратити гарантію

Смартфони Xiaomi давно користуються популярністю в співтоваристві розробників завдяки політиці компанії щодо збереження гарантії при розблокуванні завантажувача (bootloader). Компанія оновила свою політику, зазначивши, що розблокування завантажувача все ще не анулює гарантію пристроїв Xiaomi і Redmi, але є застереження.


Нещодавно в повідомленні, залишеному на сторінці Redmi India Support, з’явилася згадка, що розблокування завантажувача призведе до втрати гарантії, що викликало масу питань у користувачів. Наші колеги з сайту XDA Developers звернулися безпосередньо до представника Xiaomi India, який зробив наступну заяву.

Розблокування завантажувача використовується, щоб переконатися, що прошивки розробників можуть бути протестовані користувачами, при цьому на смартфони продовжує поширюватися гарантія. Розблокування завантажувача не позбавляє вас гарантії на обладнання. Але в разі, коли розблокування призводить до перетворення смартфону у “цеглину”, яке неможливо виправити за допомогою програмного забезпечення, гарантія анулюється.

Xiaomi

Так що можете сміливо продовжувати прошивати свої смартфони Xiaomi і Redmi, але робити це, як і раніше, на свій страх і ризик. Не у всіх випадках є можливість відкотитися до робочої прошивкі.

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button