Бізнес та акції

OnePlus 8 вигідніше купувати в Китаї

OnePlus 7 Pro

Смартфони OnePlus 8 і 8 Pro виявилися відчутно дорожче попередників, а OnePlus 8 Pro в топовій версії і зовсім став першим апаратом виробника вартістю 1000 доларів.


Але в Китаї, як завжди, смартфони цієї компанії виявилися дешевше. Вони вже прописалися на сайті, так що ми можемо говорити про офіційні ціни.

Отже, OnePlus 8 в Китаї коштує 565 або 650 доларів залежно від конфігурації, а OnePlus 8 Pro – 765 або 850 доларів. Обидва апарати, як і в США, доступні або з 8 ГБ оперативної пам’яті і 128 ГБ флеш-пам’яті, або з 12 ГБ ОЗУ і 256 ГБ флеш-пам’яті.

Нагадаємо, ціни в США на молодшу модель складають 700 або 800 доларів, на старшу – 900 або 1000 доларів. Тобто в Китаї новинки OnePlus дешевше на 135 або 150 доларів залежно від конфігурації, і це непогано. Однак це все одно дорожче, ніж минуле покоління. На жаль, очікуваний OnePlus Z поки не представлений.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Бюджетний iPhone SE виявився навіть краще iPhone XS Max

В минуле

Защитное стекло для телефона и его плюсы, разновидности

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle