Hardnews

Бюджетний iPhone SE виявився навіть краще iPhone XS Max

iPhone SE

Як завжди після анонса нових смартфонів Apple ми починаємо дізнаватися про них якісь додаткові подробиці. Якісь факти спочатку були упущені, а якісь Apple і не вказувала.


Наприклад, сьогодні ми говорили про обсяг ОЗУ і ємність акумулятора в iPhone SE. Тепер додамо трохи додаткових деталей. Наприклад, iPhone SE, як виявилося, підтримує Wi-Fi 6 і Gigabit LTE, а цим можуть похвалитися тільки актуальні моделі iPhone, тобто у iPhone XR або XS / XS Max підтримки зазначених стандартів немає. Вони явно не стануть основною причиною покупки iPhone SE, але все ж, з огляду на ціну, це дуже гарна пропозиція.

Також стало відомо, що фронтальна камера в iPhone SE вміє знімати в портретному режимі з розмиванням заднього фону і можливістю регулювати рівня розмиття, хоча у неї немає ніякого додаткового датчика глибини. Нічого унікального в цьому немає – подібну можливість мають багато смартфонів – але побачити таке в найдешевшому iPhone навряд чи хтось очікував.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Опублікований рейтинг найуспішніших виробників смартфонів

В минуле

OnePlus 8 вигідніше купувати в Китаї

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle