Київстар

Київстар запусти тариф за 2 гривні на день з безлімітним месенджінгом

Обговорення
Київстар

Чим менше коштів потрібно віддавати за послуги будь-якого стільникового оператора, тим більше людей зможуть дозволити собі їх використання в великих обсягах, і в цьому немає абсолютно нічого дивного. Стільниковий оператор «Київстар», будучи одним з учасників «великої трійки», постарався зробити на це ставку, тому дана компанія створила і запустила найдешевший тарифний план у своїй лінійці, обходиться який всього-на-всього в 60 гривень місяць, або 2 гривні в день.


Всі включені в тариф можливості в повній мірі працюють як в домашньому регіоні, так і за його межами, тому можна їздити по країні і зовсім ніяк себе не обмежувати. У всіх 24 областях України, де у компанії «Київстар» є своя фірмова зона покриття в мережах 2G, 3G і 4G LTE, доступ до всіх послуг надаватиметься в повному обсязі без зайвих складнощів. Щомісяця абонент отримує в своє особисте користування тільки 100 Мб мобільного інтернету на швидкості до 40 Мбіт / с. Але не поспішайте засмучуватися таким маленьким кількістю трафіку, адже доступ до всіх соціальних мереж і мессенджерів не тарифікується. Також у вартість включено інтернет-ТБ. На жаль хвилин на інші мережі не передбачено, а ось в мережі Київстар діє повний безліміт.

[adsforwp id=”10622″]

Все це пропонує тарифний план під назвою “Дзвінки для батьків”, який через свою вартість має два головні недоліки:

  1. Він контрактний
  2. Підключити його можуть тільки користувачі, які старше 65 років.
Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Киевстар запустил самый дешевый тарифный план за 2 гривны в день

В минуле

В Україні почали контролювати людей на самоізоляції за допомогою мобільних додатків

В майбутнє

Також буде цікаво